Czym zajmuje się serwis iPhone?

Różnego rodzaju zarysowania, stłuczenia czy pęknięcia szybki nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również uniemożliwiają wygodne używanie sprzętu. Tego typu uszkodzenia mogą zdarzyć się każdemu, najczęściej przez nieszczęśliwy wypadek. Z takimi problemami najlepiej zwrócić się do profesjonalistów.

Wymiana szybki w iPhone

Serwis iphone to miejsce, w którym możemy liczyć na profesjonalną wymianę szybki w naszym urządzeniu. Naprawa sprzętu odbywa się w sposób wysyłkowy, a wymieniane elementy są najwyższej jakości. Serwis dba, by każda z montowanych części była wcześniej poddana testom. Dzięki temu mamy pewność, że część OEM będzie działała dokładnie tak samo jak oryginał. Mamy też pewność, że element jest bez zadrapań, przebarwień oraz innych wad. Dodatkowo serwis oferuje gwarancje na 6 miesięcy, które obejmują wszystkiego rodzaju awarie, które pojawią się w czasie po naprawie. Serwis ma między innymi usługę, jaką jest wymiana szybki iphone 12. Mamy też pewność, że podczas wymiany pozostawiony zostanie oryginalny wyświetlacz na swoim miejscu. Usługa jest wykonywana przy użyciu specjalnych maszyn, więc pozostała całość zachowuje oryginalne elementy.

Jakie są wymagania podczas wymiany szybki?

W celu wymiany szybki w urządzeniu muszą zostać spełnione pewne wymagania. Musi być sprawny wyświetlacz oraz nie może na nim być żadnych przebarwień. Urządzenie musi posiadać oryginalny wyświetlacz i nie może mieć pionowych pasków. Po naprawie odbywa się dokładne sprawdzenie sprzętu, by sprawdzić, czy usterka została wyeliminowana. Następnie paczka jest dokładnie zabezpieczana i wysyłana na adres, który został podany przez właściciela.

Wymiana tylnej szybki

Serwis iPhone oferuje również usługę wymiany tylnej szybki w urządzeniu. Możliwa jest na przykład wymiana tylnej szybki iphone 13. Do tej usługi oferowana jest metoda laserowa, która usuwa tylne szkło z bardzo dużą dokładnością. Wymienione szkło jest najwyższej jakości, a naprawa trwa jedynie 1-2 dni roboczych. Nowe szkło nie odstaje jakością od poprzedniego oryginału.

Wymiana szybki w zegarku

Serwis zajmuje się także profesjonalną wymianą szybki w Apple Watch. Wymiana szybki Apple Watch cena jest naprawdę niska, a odbywa się na najlepszej jakości częściach. Każda z nich jest na początek poddawana dokładnym testom, by nie odstawała od oryginału. Jest w pełni sprawna i nie posiada żadnych wad. Wymiana odbywa się fabrycznym sposobem refabrykacji i jest w pełni profesjonalna. Po wykonanej naprawie zegarek wygląda jak całkiem nowy.